Milagro MLP8669 Висяща лампа CLARISSA 3xGX53
130.38 € (255.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 130.38 € (255.00 лв.) |
129.08 € (252.46 лв.) |
127.77 € (249.90 лв.) |
126.47 € (247.35 лв.) |
125.16 € (244.79 лв.) |
123.86 € (242.25 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693786696 |
| ШИРИНА (mm): | 300mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 100mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 270mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 100mm |
| МОЩНОСТ: | 3xGX53 12W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 3 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 2.25kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.57kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 30 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 30 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 30 |
| БРОЯ В КОМПЛЕКТА: | 1 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP8669 Висяща лампа CLARISSA 3xGX53
Налично
Milagro MLP8668 Висяща лампа CLARISSA 3xGX53
Налично
Milagro MLP8667 Висяща лампа CLARISSA 1xGX53
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP6614 Висяща лампа SANTIAGO MIX 3xE27
Налично
Milagro MLP4296 Пендел PLANES 1xE27
Налично
Milagro ML8865 Висяща LED лампа Saturno Gold 65W
Налично
Zambelis 20335 Пендел LED 3000K 7200Lm 80W 220V
Налично
Zambelis 20255 Пендел 3000K 400Lm 5W
Налично
Maytoni P140-PL-110-1-G Пендел Fermi
Налично

Все още няма отзиви.