Milagro MLP8667 Висяща лампа CLARISSA 1xGX53
43.46 € (85.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 43.46 € (85.00 лв.) |
43.03 € (84.16 лв.) |
42.59 € (83.30 лв.) |
42.16 € (82.46 лв.) |
41.72 € (81.60 лв.) |
41.29 € (80.76 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693786672 |
| ШИРИНА (mm): | 100mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 100mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 270mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 100mm |
| МОЩНОСТ: | 1xGX53 12W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 1 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.65kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 0.97kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 21 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 21 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 28 |
| БРОЯ В КОМПЛЕКТА: | 1 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP8668 Висяща лампа CLARISSA 3xGX53
Налично
Milagro MLP8669 Висяща лампа CLARISSA 3xGX53
Налично
Milagro MLP8667 Висяща лампа CLARISSA 1xGX53
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3944 Пендел Призма Черен Абажур 400 x 540
Налично
Milagro MLP6445 Висяща лампа ALMERIA WHITE/GOLD 3xE27
Налично
Milagro ML7947 Висяща LED лампа ROTONDA GOLD 93W
Налично
Milagro MLP8368 Висяща лампа SOMBRA MIX 3xE27
Налично
Milagro MLP6302 Висяща лампа JOKER WHITE/WOOD 3xGU10
Налично
Vivalux VIV004389 Полилей SSP707 LUX 200 мм бял GU10
Налично

Все още няма отзиви.