Milagro MLP7960 Висяща лампа МЕРИДИАНО 3хЕ27
137.54 € (269.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 137.54 € (269.00 лв.) |
136.16 € (266.31 лв.) |
134.79 € (263.63 лв.) |
133.41 € (260.93 лв.) |
132.04 € (258.25 лв.) |
130.66 € (255.55 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693779605 |
| ШИРИНА (mm): | 1200mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 360mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 140mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 140mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE27 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 3 |
| ЦВЯТ: | Черно кафяво |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + DREWNO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 5.1kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 7.8kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 130 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 53 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 23 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | КАРТОН + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP7959 Висяща лампа МЕРИДИАНО 1xE27
Налично
Milagro MLP7960 Висяща лампа МЕРИДИАНО 3хЕ27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3954 Пендел Конус Призма Жълт 250 х 255
Изчерпан
V-TAC VT-7999 8.5W LED Висяща Лампа Φ180 Бяло Тяло 3000K
Налично
Milagro ML570 ASTRO BLACK 24W LED ОКАЧВАЩА ЛАМПА
Налично
Milagro ML8862 Висяща LED лампа Saturno Black 57W
Налично
Zambelis 20241 Пендел 1xE27 MAX 40W
Налично

Все още няма отзиви.