Milagro ML8862 Висяща LED лампа Saturno Black 57W
273.54 € (535.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 273.54 € (535.00 лв.) |
270.80 € (529.64 лв.) |
268.07 € (524.30 лв.) |
265.33 € (518.94 лв.) |
262.60 € (513.60 лв.) |
259.86 € (508.24 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693788621 |
| ШИРИНА (mm): | 1000mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 1000mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-1000mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 15mm |
| МОЩНОСТ: | 57W LED |
| СВЕТЛИНЕН ПОТОК: | 3100lm |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | Неутрална 4000K |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | ПРЕДСТАВЕН ПРОДУКТ |
| СРЕДЕН ЖИВОТ: | 30000h |
| CRI [RA]: | 80 |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| ЪГЪЛ НА ЛЪЧА: | 120° |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP44 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | АЛУМИНИЙ + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.8kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 5.3kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 106 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 106 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 10.5 |
| БРОЯ В КОМПЛЕКТА: | 1 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | ФОЛИО + СТИРОПОР |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML8861 LED плафон Saturno Gold 46W
Налично
Milagro ML8863 Висяща LED лампа Saturno Gold 57W
Налично
Milagro ML8853 Saturno Gold 46W LED стенна лампа
Налично
Milagro ML8864 Висяща LED лампа Saturno Black 65W
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3932 7W LED Пендел Акрил Златен Абажур 34×19 Неутрална Светлина
Налично
Vito 2026340 LED PENDANT LIGHTING FIXTURE DUO φ400+600 48W 3xCCT-DIP SWITCH BLACK
Налично
Milagro ML6161 Висяща LED лампа CARBON 12W
Налично
Maytoni MOD877PL-L36W ЛЕД Пендел Nola 220V 3000K 36W IP20
Налично
Zambelis 2053 Пендел LED 3000K 4000Lm Димиращ 50W
Налично
Maytoni MOD063PL-L30G3K Пендел Freccia
Налично

Все още няма отзиви.