Milagro MLP7888 Висяща лампа ACERO 3xE27
119.13 € (233.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 119.13 € (233.00 лв.) |
117.94 € (230.67 лв.) |
116.75 € (228.34 лв.) |
115.56 € (226.02 лв.) |
114.36 € (223.67 лв.) |
113.17 € (221.34 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693778882 |
| ШИРИНА (mm): | 720mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 180mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 200mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 180mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE27 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 3 |
| ЦВЯТ: | Черно кафяво |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + DREWNO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 2.2kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.75kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 29 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 92 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 20 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | КАРТОН + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP7888 Висяща лампа ACERO 3xE27
Налично
Milagro MLP7887 Висяща лампа ACERO 2xE27
Налично
Milagro MLP7886 Аплик ACERO 1xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3135 GU10 Гупсов Корпус Окачен Хромирана Основа
Изчерпан
Maytoni P021PL-L10W ЛЕД Пендел Ray 220V 3000K 10W IP20
Налично
Maytoni MOD058PL-L74BS4K ЛЕД Пендел Rim 220V 4000K 88W IP20
Налично
Vito 4101450 Пендел за таван PERA-LARGE PINK 1XE27 IP20 60W 220V
Изчерпан

Все още няма отзиви.