Milagro MLP4206 Висяща лампа JEWEL BLACK 1xE27
40.39 € (79.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 40.39 € (79.00 лв.) |
39.99 € (78.21 лв.) |
39.58 € (77.41 лв.) |
39.18 € (76.63 лв.) |
38.77 € (75.83 лв.) |
38.37 € (75.05 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693742067 |
| ШИРИНА (mm): | 240 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 240 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500 – 900 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 240 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 240 mm |
| МОЩНОСТ: | 1xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 1 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + DREWNO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.90kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.44kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 35 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 26 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 25 |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 1бр. |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 56бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP4209 Висяща лампа JEWEL BLACK 3xE27
Налично
Milagro MLP4206 Висяща лампа JEWEL BLACK 1xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP8408 Висяща лампа SIRIO 5xG9
Налично
Milagro MLP6545 Висяща лампа DALLAS GOLD 1x miniGU10
Налично
Milagro MLP7960 Висяща лампа МЕРИДИАНО 3хЕ27
Налично
Maytoni P055PL-01B Пендел Tommy
Налично

Все още няма отзиви.