Milagro MLP7597 Плафон DIXIE WHITE 3xGX53
81.81 € (160.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 81.81 € (160.01 лв.) |
80.99 € (158.40 лв.) |
80.17 € (156.80 лв.) |
79.36 € (155.21 лв.) |
78.54 € (153.61 лв.) |
77.72 € (152.01 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693775973 |
| ШИРИНА (mm): | 290mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 290mm |
| ВИСОЧИНА (mm): | 140mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 50mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 80mm |
| МОЩНОСТ: | 3xGX53 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | GX53 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 3 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.65kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.9kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 34 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 34 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 18 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | ФОЛИО + КАРТОН CIĘTY |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP7601 Плафон DIXIE BLACK 3xGX53
Налично
Milagro MLP7539 Плафон DIXIE White 2xGX53
Налично
Milagro MLP7551 Плафон DIXIE Blue/White 3xGX53
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP7719 JOKER GREEN/GOLD 3xGU10 Спот
Налично
Vivalux VIV004540 Спот за външен монтаж SP709 WH LUX бял GU10
Налично
Zambelis H30 ЛЕД Аплик за четене 3000K 3W
Налично

Все още няма отзиви.