Milagro MLP6578 Висяща лампа SOFIA AMBER 1xE27
54.20 € (106.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 54.20 € (106.01 лв.) |
53.66 € (104.95 лв.) |
53.12 € (103.89 лв.) |
52.57 € (102.82 лв.) |
52.03 € (101.76 лв.) |
51.49 € (100.71 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693765783 |
| ШИРИНА (mm): | 250 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 250 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-1000 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 250mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 250 mm |
| МОЩНОСТ: | 1xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + SZKŁO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.13kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.97kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 30 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 31 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 30 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 36бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Vivalux VIV004215 Фенер SOFIA H005 червена патина IP44
Налично
Vivalux VIV004214 Фенер SOFIA WU005 античен месинг IP44
Налично
Milagro MLP6571 Аплик СОФИЯ ОПУШЕН 1хЕ27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3839 Пендел Хром С Хромиран Кабел
Изчерпан
Milagro MLP7996 Висяща лампа VIMINI NATURAL WOOD 1xE27
Налично
Zambelis 20181 Пендел LED 3000K 560Lm 7W
Налично
Maytoni MOD033-PL-03-N Пендел Blues
Налично
Vito 4102180 Пендел за таван RIND-5 1xE27 BLACK&
Налично
Vivalux VIV002390 Полилей BITTER 15/7001 Ø135 мм
Налично

Все още няма отзиви.