Интериорно Осветление » Спотове » Спотове за повърхностен монтаж » Milagro MLP6491 Плафон UNI 2xE27
Milagro MLP6305 JOKER BLACK/WOOD висяща лампа 1xGU10
39.37 € (77.00 лв.)
Milagro EKZA8004 LED крушка 7W E14 C37 Candle. Цвят: Топъл
1.74 € (3.40 лв.)
Milagro MLP6491 Плафон UNI 2xE27
Код:
MLP6491
Категории: Спотове за барплот, Спотове за повърхностен монтаж, Спотове за Таван, Спотове с крушки
Вземете 5% отстъпка с вашия купон!
Регистрирайте се или влезте, за да използвате предложението.
81.81 € (160.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 81.81 € (160.01 лв.) |
80.99 € (158.40 лв.) |
80.17 € (156.80 лв.) |
79.36 € (155.21 лв.) |
78.54 € (153.61 лв.) |
77.72 € (152.01 лв.) |
Без включено осветление
Цокъл:
E27
Брой Фасунги:
2
15
Човека разглеждат този продукт в момента!
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
Детайли
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693764915 |
| ШИРИНА (mm): | 460 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 150 mm |
| ВИСОЧИНА (mm): | 220 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 150 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 150 mm |
| МОЩНОСТ: | 2xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 2 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + TKANINA + DREWNO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.80kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.33kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 36 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 26 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 25 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 56бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Фолио/Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Избрани продукти от серията UNI
Milagro MLP6489 Аплик UNI 1xE27
Оценено на 0 от 5
Налично
43.46 € (85.00 лв.)
SKU:
MLP6489
Milagro MLP64900 Висяща лампа UNI 1xE27
Оценено на 0 от 5
Налично
83.34 € (163.00 лв.)
SKU:
MLP64900
Отзиви от клиенти
Оценено на 0 от 5
0 отзива
Оценено на 5 от 5
0
Оценено на 4 от 5
0
Оценено на 3 от 5
0
Оценено на 2 от 5
0
Оценено на 1 от 5
0
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Други подобни продукти
Kanlux 32522 ЛЕД осветително тяло за стенен монтаж TONIL II LED 220V 3.3W 3000K IP20
Оценено на 0 от 5
Налично
22.81 € (44.61 лв.)
SKU:
32522
Vivalux VIV004572 Спот за външен монтаж KING SP717 бял
Оценено на 0 от 5
Налично
9.20 € (17.99 лв.)
SKU:
VIV004572

Все още няма отзиви.