Milagro MLP6305 JOKER BLACK/WOOD висяща лампа 1xGU10
39.37 € (77.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 39.37 € (77.00 лв.) |
38.98 € (76.24 лв.) |
38.58 € (75.46 лв.) |
38.19 € (74.69 лв.) |
37.80 € (73.93 лв.) |
37.40 € (73.15 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693763055 |
| ШИРИНА (mm): | 80 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 80 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 425mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 55mm |
| МОЩНОСТ: | 1xGU10 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | GU10 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 1 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + DREWNO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.17kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.42kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 44 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 12 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 15 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 144бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Фолио/Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP900 Плафон JOKER WHITE/CHROME 3xGU10
Налично
Milagro MLP1414 Висяща лампа JOKER BLACK/CHROME 3xGU10
Налично
Milagro MLP1413 Lampa wisząca JOKER BLACK/CHROME 1xGU10
Налично
Milagro MLP6301 JOKER WHITE/WOOD висяща лампа 1xGU10
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3865 Пендел Стъклен Сфера Прозрачен ф300
Изчерпан
V-TAC VT-40511 Дървен Пендел E27 Дърво D350 x H310мм
Изчерпан
V-TAC VT-14988 LED Осветител 50W Висящ 600x600x1200мм Димиращ Бял 3000К
Налично
Milagro MLP8851 Висяща лампа STUDIO BLACK 1xE27
Налично
Zambelis 1644 Пендел 1xE27 MAX 40W
Налично
Vito 4101840 Пендел за таван GIA 1xE27 OPAL-ORANGE IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.