Milagro MLP6451 ALMERIA GREEN/GOLD висяща лампа 1xE27
86.92 € (170.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 86.92 € (170.00 лв.) |
86.05 € (168.30 лв.) |
85.18 € (166.60 лв.) |
84.31 € (164.90 лв.) |
83.44 € (163.19 лв.) |
82.57 € (161.49 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693764519 |
| ШИРИНА (mm): | 350 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 350 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-1000 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 150 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 350 mm |
| МОЩНОСТ: | 1xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | ZIELONY / ЗЛАТЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + TKANINA + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.48kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.05kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 40 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 41 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 28 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 36бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP6448 ALMERIA GREEN/GOLD аплик 1xE27
Налично
Milagro MLP6429 ALMERIA BLACK/CHROME висяща лампа 1xE27
Налично
Milagro MLP6434 ALMERIA SILVER/BLACK висяща лампа 1xE27
Налично
Milagro MLP6439 Висяща лампа ALMERIA BLACK/GOLD 1xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3486 E27 Пендел Зелен
Изчерпан
Milagro MLP7569 ZIGGY WHITE Бяла/Златна висяща лампа 3xE27
Налично
Milagro MLP8799 Висяща лампа HUDSON WHITE 3xGU10
Налично
Milagro MLP5587 Висяща лампа VEGAS 1xE27
Налично
Zambelis 2033 Пендел LED 3000K 560Lm 7W
Налично

Все още няма отзиви.