Milagro MLP6203 MALMO BLACK/CHROME висяща лампа 1xE27
64.42 € (125.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 64.42 € (125.99 лв.) |
63.78 € (124.74 лв.) |
63.13 € (123.47 лв.) |
62.49 € (122.22 лв.) |
61.84 € (120.95 лв.) |
61.20 € (119.70 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693762034 |
| ШИРИНА (mm): | 300 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 300 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-900 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 130 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 300 mm |
| МОЩНОСТ: | 1xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E27 |
| ЦВЯТ: | Черен / Хром |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.37kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.17kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 30 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 30.5 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 31 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 48бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP6200 Висяща лампа MALMO MINT 1xE27
Налично
Milagro MLP6197 MALMO WHITE/GOLD висяща лампа 1xE27
Налично
Milagro MLP6199 Висяща лампа MALMO PINK 1xE27
Налично
Milagro MLP6201 MALMO BLUE висяща лампа 1xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3482 E27 Пендел Светло Син
Налично
V-TAC VT-3921 Пендел Е14 Подвижна Шапка Алуминий Ф180 Черен
Налично
V-TAC VT-3944 Пендел Призма Черен Абажур 400 x 540
Налично
V-TAC VT-23103 9W LED Висяща Лампа (30*300*1370MM) Бяло+Сиво Тяло 3000K Регулируема
Налично
VITO 7320220 Пендел с 1M Кабел ESTELLE-D119G E27 Розово Златисто
Налично
Vito 4101910 Пендел за таван RIND-1 1xE27 MATTE BLACK 400MM IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.