Milagro MLP6199 Висяща лампа MALMO PINK 1xE27
64.42 € (125.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 64.42 € (125.99 лв.) |
63.78 € (124.74 лв.) |
63.13 € (123.47 лв.) |
62.49 € (122.22 лв.) |
61.84 € (120.95 лв.) |
61.20 € (119.70 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693761990 |
| ШИРИНА (mm): | 300 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 300 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-900 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 130 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 300 mm |
| МОЩНОСТ: | 1xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E27 |
| ЦВЯТ: | РОЗОВ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.37kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.17kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 30 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 30.5 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 31 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 48бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP6199 Висяща лампа MALMO PINK 1xE27
Налично
Milagro MLP6203 MALMO BLACK/CHROME висяща лампа 1xE27
Налично
Milagro MLP6198 MALMO BLACK/GOLD висяща лампа 1xE27
Налично
Milagro MLP6201 MALMO BLUE висяща лампа 1xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP7756 Висяща лампа ARENA WHITE/GOLD 3xGX53
Налично
Milagro MLP5524 Висяща лампа CLIFF BLACK 1xE27
Налично
Milagro ML519 ВИСЯЩА LED ЛАМПА NIX ЧЕРНА 117W
Налично
Milagro ML7948 LUCERO BLACK 48W LED висяща лампа
Налично
Maytoni P011PL-01G Пендел Gioia
Налично
Vito 4101410 Пендел за таван PERA-SMALL A.GREEN 1XE27 IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.