Milagro MLP582 Висяща лампа JACK 3xE27
103.79 € (203.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 103.79 € (203.00 лв.) |
102.75 € (200.96 лв.) |
101.71 € (198.93 лв.) |
100.68 € (196.91 лв.) |
99.64 € (194.88 лв.) |
98.60 € (192.84 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693760269 |
| ШИРИНА (mm): | 600 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 70 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-1200 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 80mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 55mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 3 |
| ЦВЯТ: | Естествено дърво |
| МАТЕРИАЛ: | дърво |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.43kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.91kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 66 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 25 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 9 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 100бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP4360 Висяща лампа JACK 3xE27 Орех
Налично
Milagro MLP583 Висяща лампа JACK 5xE27
Налично
Milagro MLP4361 Висяща лампа JACK 5xE27 Орех
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3726 Стъклен Пендел Кафяво Прозрачно Стъкло
Изчерпан
Milagro MLP7756 Висяща лампа ARENA WHITE/GOLD 3xGX53
Налично
Milagro MLP8845 Висяща лампа MONZA BRASS 11xG9 max 8W LED
Налично
Milagro MLP5587 Висяща лампа VEGAS 1xE27
Налично
Zambelis 2033 Пендел LED 3000K 560Lm 7W
Налично
Vito 4102520 Пендел за таван ART-150B 1xE27 CHAMPAGNE IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.