Milagro MLP4361 Висяща лампа JACK 5xE27 Орех
137.03 € (268.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 137.03 € (268.01 лв.) |
135.66 € (265.33 лв.) |
134.29 € (262.65 лв.) |
132.92 € (259.97 лв.) |
131.55 € (257.29 лв.) |
130.18 € (254.61 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693743613 |
| ШИРИНА (mm): | 750 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 70 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-1200mm |
| МОЩНОСТ: | 5xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 5 |
| ЦВЯТ: | Естествено дърво |
| МАТЕРИАЛ: | дърво |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.94kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.90kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 92 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 30 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 9 |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 1бр. |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 40бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP4360 Висяща лампа JACK 3xE27 Орех
Налично
Milagro MLP4361 Висяща лампа JACK 5xE27 Орех
Налично
Milagro MLP582 Висяща лампа JACK 3xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3729 Алуминиев Абажур Светло Бял
Налично
Milagro MLP8413 Висяща лампа REFLEX fi 170 1xE14
Налично
Milagro ML345 ВИСЯЩА LED ЛАМПА COSMO 12W
Налично
Zambelis 20332 Пендел LED 3000K 4770Lm 53W 220V
Налично
Maytoni MOD073PL-L16B3K Пендел Solen
Налично
Vivalux VIV000779 Пендел стандартен 31102 бял
Налично

Все още няма отзиви.