Milagro MLP4360 Висяща лампа JACK 3xE27 Орех
103.79 € (203.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 103.79 € (203.00 лв.) |
102.75 € (200.96 лв.) |
101.71 € (198.93 лв.) |
100.68 € (196.91 лв.) |
99.64 € (194.88 лв.) |
98.60 € (192.84 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693743606 |
| ШИРИНА (mm): | 600 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 70 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-1200mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 3 |
| ЦВЯТ: | Естествено дърво |
| МАТЕРИАЛ: | дърво |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.43kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.91kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 66 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 25 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 9 |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 1бр. |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 100бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP4361 Висяща лампа JACK 5xE27 Орех
Налично
Milagro MLP4360 Висяща лампа JACK 3xE27 Орех
Налично
Milagro MLP582 Висяща лампа JACK 3xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3747 Бетонен Пендел Светло Черен
Изчерпан
V-TAC VT-3755 Пендел Хромиран Купол Светло Бял
Изчерпан
V-TAC VT-3758 Висящо Тяло Пендел Стъклен Светло Триъгълник
Изчерпан
V-TAC VT-6686 1xGU10 Корпус Пендел Черен D:60×300мм
Изчерпан
Milagro MLP6202 MALMO WHITE/CHROME висяща лампа 1xE27
Налично
Maytoni P318-PL-01-W Пендел Nevill 220V 1xGU10
Налично

Все още няма отзиви.