Milagro MLP5519 Висяща лампа CLIFF WHITE 3xE27
128.33 € (250.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 128.33 € (250.99 лв.) |
127.05 € (248.49 лв.) |
125.76 € (245.97 лв.) |
124.48 € (243.46 лв.) |
123.20 € (240.96 лв.) |
121.91 € (238.44 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693755197 |
| ШИРИНА (mm): | 900 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 210 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 300-1000 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 250 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 210 mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 3 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + DREWNO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 2.13kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 3.07kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 74 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 28 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 27 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 24бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Фолио/Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP5528 Подова лампа CLIFF BLACK 1xE27
Налично
Milagro MLP5522 Подова лампа CLIFF WHITE 1xE27
Налично
Milagro MLP5524 Висяща лампа CLIFF BLACK 1xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3735 Стъклен Пендел Винтидж Прозрачен Ф140
Налично
V-TAC VT-3865 Пендел Стъклен Сфера Прозрачен ф300
Изчерпан
Milagro MLP6495 SPARTA BLACK / GOLD висяща лампа 1xE27
Налично
Milagro MLP7769 Висяща лампа ARENA GREEN/GOLD 5xGX53
Налично
Zambelis 20331 Пендел LED 3000K 2880Lm 32W 220V
Налично
Vivalux VIV003675 LED осветително тяло REMI LED 14W 3000K
Налично

Все още няма отзиви.