Milagro MLP5510 Висяща лампа WEST BLACK 3xGU10
175.37 € (342.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 175.37 € (342.99 лв.) |
173.62 € (339.57 лв.) |
171.86 € (336.13 лв.) |
170.11 € (332.71 лв.) |
168.36 € (329.28 лв.) |
166.60 € (325.84 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693755104 |
| ШИРИНА (mm): | 510 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 110 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-1000 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 350mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 110mm |
| МОЩНОСТ: | 3xGU10 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | GU10 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 3 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + DREWNO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 5.27kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 6.14kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 52 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 50 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 13 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 42бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Фолио/Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP5509 Висяща лампа WEST BLACK 1xGU10
Налично
Milagro MLP5510 Висяща лампа WEST BLACK 3xGU10
Налично
Milagro MLP5511 Висяща лампа WEST BLACK 5xGU10
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-14998 LED Осветител 12W Висящ Геометрик 280 x 1800мм Черен 3000К
Налично
Maytoni P020PL-01MG Пендел Shelby 220V 1xGU10
Налично
Zambelis 20264 Пендел LED 3000K 6720Lm Димиращ 84W
Налично
Zambelis 20234 Пендел 1xE27 MAX 40W
Налично
Vivalux VIV000691 Полилей FAZZOLETTO 51310 стационарен Ø400 мм
Налично

Все още няма отзиви.