Milagro MLP5509 Висяща лампа WEST BLACK 1xGU10
87.94 € (172.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 87.94 € (172.00 лв.) |
87.06 € (170.27 лв.) |
86.18 € (168.55 лв.) |
85.30 € (166.83 лв.) |
84.42 € (165.11 лв.) |
83.54 € (163.39 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693755098 |
| ШИРИНА (mm): | 110 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 110 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-1000 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 350mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 110mm |
| МОЩНОСТ: | 1xGU10 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | GU10 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 1 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + DREWNO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.55kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.82kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 44 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 11.5 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 15 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 168бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Фолио/Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP5510 Висяща лампа WEST BLACK 3xGU10
Налично
Milagro MLP5509 Висяща лампа WEST BLACK 1xGU10
Налично
Milagro MLP5511 Висяща лампа WEST BLACK 5xGU10
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3739 Стъклен Пендел Винтидж Прозрачен Ф250
Изчерпан
Vito 2026350 LED PENDANT LIGHTING FIXTURE TRIO-1 φ200+400+600 56W 3xCCT-DIP SWITCH BLACK
Налично
Zambelis 20131 Лед Пендел димируем 3000K 1440Lm 18W
Налично
Maytoni P140-PL-170-1-G Пендел Fermi 220V 1xE27 IP20
Налично
Maytoni MOD013PL-04B Пендел Ring
Налично

Все още няма отзиви.