Milagro MLP4790 COLIN BLACK висяща лампа 3xE27
79.76 € (156.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 79.76 € (156.00 лв.) |
78.96 € (154.43 лв.) |
78.16 € (152.87 лв.) |
77.37 € (151.32 лв.) |
76.57 € (149.76 лв.) |
75.77 € (148.19 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693747901 |
| ШИРИНА (mm): | 600 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 200 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 300-800 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 170 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 200 mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 3 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.86kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.38kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 62 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 24.5 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 21 |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 1бр. |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 32бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Картон |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP4790 COLIN BLACK висяща лампа 3xE27
Налично
Milagro MLP4788 COLIN BLACK аплик 1xE27
Налично
Milagro MLP4789 COLIN BLACK висяща лампа 1xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3979 52W LED Троен Висящ Пендел Димиращ Бял 3000K
Налично
Milagro MLP7996 Висяща лампа VIMINI NATURAL WOOD 1xE27
Налично
Milagro ML8425 GALAXIA GOLD 85W LED висяща лампа
Налично
Milagro MLP4820 Висяща лампа PARMA 1xE14
Налично
Milagro MLP8820 Висяща лампа LINEA 3xGX53
Налично
Zambelis 20119 Пендел LED 3000K 1600Lm 20W
Налично

Все още няма отзиви.