Milagro MLP4789 COLIN BLACK висяща лампа 1xE27
25.05 € (48.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 25.05 € (48.99 лв.) |
24.80 € (48.50 лв.) |
24.55 € (48.02 лв.) |
24.30 € (47.53 лв.) |
24.05 € (47.04 лв.) |
23.80 € (46.55 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693747895 |
| ШИРИНА (mm): | 300 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 300 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 350-900 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 250mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 300mm |
| МОЩНОСТ: | 1xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 1 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.5kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 0.95kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 31 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 31 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 31 |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 1бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | КАРТОН + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP4788 COLIN BLACK аплик 1xE27
Налично
Milagro MLP4790 COLIN BLACK висяща лампа 3xE27
Налично
Milagro MLP4789 COLIN BLACK висяща лампа 1xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3707 Пендел Цилиндър Хром Капка Ф180
Изчерпан
V-TAC VT-8014 20W LED Висяща Декоративна Лампа Ф500 Златно Тяло 3000K
Изчерпан
Milagro MLP6202 MALMO WHITE/CHROME висяща лампа 1xE27
Налично
Milagro ML7680 Висулка за тръба Бяла 1xGU10
Налично
Milagro ML5756 LOCA BLACK 56W LED висяща лампа
Налично

Все още няма отзиви.