Milagro MLP4296 Пендел PLANES 1xE27
38.86 € (76.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 38.86 € (76.00 лв.) |
38.47 € (75.24 лв.) |
38.08 € (74.48 лв.) |
37.69 € (73.72 лв.) |
37.31 € (72.97 лв.) |
36.92 € (72.21 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693742968 |
| ШИРИНА (mm): | 300mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 300mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 200 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 300 mm |
| МОЩНОСТ: | 1xE27 60W |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 1 |
| ЦВЯТ: | MULTIKOLOR |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.37kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 0.70kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 37 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 38 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 22 |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 1бр. |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 42бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP4296 Пендел PLANES 1xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3850 Пендел Бетон Шапка 155/155
Изчерпан
Milagro MLP5524 Висяща лампа CLIFF BLACK 1xE27
Налично
Milagro MLP4974 Висяща лампа BALLERINA PINK 1XE27
Налично
Milagro ML6135 LISA BLACK висяща лампа 1xE27
Налично
Milagro MLP7879 Висяща лампа VERDE GREEN 3xE27
Налично
Maytoni MOD877PL-L60W ЛЕД Пендел Nola 220V 3000K 60W IP20
Налично

Все още няма отзиви.