Milagro MLP7879 Висяща лампа VERDE GREEN 3xE27
124.24 € (242.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 124.24 € (242.99 лв.) |
123.00 € (240.57 лв.) |
121.76 € (238.14 лв.) |
120.51 € (235.70 лв.) |
119.27 € (233.27 лв.) |
118.03 € (230.85 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693778790 |
| ШИРИНА (mm): | 500mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 500mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 400-900mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 250mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 500mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE27 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | Зелено |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + TKANINA |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.31kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.42kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 31 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 58 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 58 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | ФОЛИО + КАРТОН CIĘTY |
| МЕТОДИКА НА ПРИВЪРЗВАНЕ: | 34)SPOS MOCOWANIA |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP7879 Висяща лампа VERDE GREEN 3xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3790 Пендел Хромиран Купол Светло Лилав Кабел
Налично
Milagro MLP8385 ШИК висяща лампа 3xE27
Налично
Milagro MLP9956 AMORE ТЪМНО РОЗОВА висяща лампа 1xE27
Налично
Milagro ML8855 Висяща LED лампа Saturno Gold 28W
Налично
Zambelis 20119 Пендел LED 3000K 1600Lm 20W
Налично
Vito 4102000 Пендел за таван BITEZ-COLORS-300 1xE27 YELLOW IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.