Milagro ML7944 ROTONDA GOLD 51W LED висяща лампа
179.97 € (351.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 179.97 € (351.99 лв.) |
178.17 € (348.47 лв.) |
176.37 € (344.95 лв.) |
174.57 € (341.43 лв.) |
172.77 € (337.91 лв.) |
170.97 € (334.39 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693779445 |
| ШИРИНА (mm): | 600mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 600mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 400 + 600mm |
| МОЩНОСТ: | 51W LED |
| СВЕТЛИНЕН ПОТОК: | 2550 Lm |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | Неутрална 4000K |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | ПРЕДСТАВЕН ПРОДУКТ |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС НА ИЗТОЧНИКА НА СВЕТЛИНА: | E – PCB78181 |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | ЗЛАТЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.35kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 2.25kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 67 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 67 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 6 |
| БРОЯ В КОМПЛЕКТА: | 1 |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | ФОЛИО + СТИРОПОР |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | ФОЛИО + СТИРОПОР |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML7943 РОТОНДА ХРОМ 51W LED висяща лампа
Налично
Milagro ML7941 Висяща LED лампа ROTONDA GOLD 27W
Налично
Milagro ML7940 Висяща LED лампа ROTONDA CHROME 27W
Налично
Milagro ML7946 Висяща LED лампа ROTONDA CHROME 93W
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3933 7W LED Пендел Акрил Бял Абажур 34×19 Неутрална Светлина
Налично
V-TAC VT-14992 LED Осветител 48W Висящ 1100x800x1200мм Димиращ Бял 3000К
Налично
Milagro ML6152 Висяща LED лампа COPERNICUS GOLD 180W
Налично
Milagro ML081 ВИСЯЩА ЛАМПА NERO 32W LED
Налично
Milagro ML503 ORION WHITE 99W LED ВИСЯЩА ЛАМПА
Налично
Maytoni MOD058PL-L42BS4K ЛЕД Пендел Rim 220V 4000K 51W IP20
Налично

Все още няма отзиви.