Milagro ML7940 Висяща LED лампа ROTONDA CHROME 27W
119.64 € (234.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 119.64 € (234.00 лв.) |
118.44 € (231.65 лв.) |
117.25 € (229.32 лв.) |
116.05 € (226.97 лв.) |
114.85 € (224.63 лв.) |
113.66 € (222.30 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693779407 |
| ШИРИНА (mm): | 500mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 500mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-1000mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 500mm |
| МОЩНОСТ: | 27W LED |
| СВЕТЛИНЕН ПОТОК: | 1350 Lm |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | Неутрална 4000K |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | ПРЕДСТАВЕН ПРОДУКТ |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС НА ИЗТОЧНИКА НА СВЕТЛИНА: | E – PCB78181 |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230v/50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ СВЕТЛИНИ ТОЧКИ: | 1 |
| ЦВЯТ: | ХРОМ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.1kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.8kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 57 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 57 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 6 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | ФОЛИО + СТИРОПОР |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML7947 Висяща LED лампа ROTONDA GOLD 93W
Налично
Milagro ML7941 Висяща LED лампа ROTONDA GOLD 27W
Налично
Milagro ML7940 Висяща LED лампа ROTONDA CHROME 27W
Налично
Milagro ML7946 Висяща LED лампа ROTONDA CHROME 93W
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-10341 5W LED Висяща Лампа Черно Тяло 3000K
Налично
Milagro ML400 BEAM 18W LED ВИСЯЩА ЛАМПА
Налично
Milagro ML7941 Висяща LED лампа ROTONDA GOLD 27W
Налично
Zambelis 180055 Лед Пендел 3000K 55W
Налично
Zambelis 2005 Пендел LED 3000K 2000Lm Димиращ 25W
Налично
Zambelis 2006 Пендел LED 3000K 2880Lm Димиращ 36W
Налично

Все още няма отзиви.