Milagro ML6152 Висяща LED лампа COPERNICUS GOLD 180W
1 037.92 € (2030.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 1 037.92 € (2030.00 лв.) |
1 027.54 € (2009.69 лв.) |
1 017.16 € (1989.39 лв.) |
1 006.78 € (1969.09 лв.) |
996.40 € (1948.79 лв.) |
986.02 € (1928.49 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693761525 |
| ШИРИНА (mm): | Ø600mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 1000-1500 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 45mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 12mm |
| МОЩНОСТ: | 180W LED |
| СВЕТЛИНЕН ПОТОК: | 4000Lm |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | Топла 3000K |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | ПРЕДСТАВЕН ПРОДУКТ |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС НА ИЗТОЧНИКА НА СВЕТЛИНА: | E – PCB78532 |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | ЗЛАТЕН |
| МАТЕРИАЛ: | алуминий. акрил |
| НЕТО ТЕГЛО: | 5.58kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 70 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 70 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 13 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | СТИРОПОР + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML6150 COPERNICUS WHITE 260W LED висяща лампа
Налично
Milagro ML6153 Висяща LED лампа COPERNICUS CHROME 180W
Налично
Milagro ML6152 Висяща LED лампа COPERNICUS GOLD 180W
Налично
Milagro ML6154 COPERNICUS WHITE 180W LED висяща лампа
Налично
Обща информация
| Марка | |
|---|---|
| Серия |
Възможности
| Степен на защита | |
|---|---|
| Димиране |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-8019 32W LED Висяща Декоративна Лампа 600*400*200 Златно Тяло 3000K
Изчерпан
V-TAC VT-10081 9W LED Висяща Лампа (19.5*17.5*100CM) Черно 4000K
Налично
Milagro ML7943 РОТОНДА ХРОМ 51W LED висяща лампа
Налично
Milagro ML6160 Lampa wisząca ANDROMEDA BLACK 100W LED
Налично
Maytoni MOD058PL-L74B4K ЛЕД Пендел Rim 220V 4000K 88W IP20
Налично
Maytoni H186-PL-01-61W-BS Пендел Gletscher
Налично

Все още няма отзиви.