Milagro ML6149 Висяща LED лампа COPERNICUS CHROME 260W
1 314.53 € (2571.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 1 314.53 € (2571.00 лв.) |
1 301.38 € (2545.28 лв.) |
1 288.24 € (2519.58 лв.) |
1 275.09 € (2493.86 лв.) |
1 261.95 € (2468.16 лв.) |
1 248.80 € (2442.44 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693761495 |
| ШИРИНА (mm): | Ø850mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 1000-1500 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 45mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 12mm |
| МОЩНОСТ: | 260W LED |
| СВЕТЛИНЕН ПОТОК: | 5500lm |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | Топла 3000K |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | ПРЕДСТАВЕН ПРОДУКТ |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС НА ИЗТОЧНИКА НА СВЕТЛИНА: | E – PCB78532 |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | ХРОМ |
| МАТЕРИАЛ: | алуминий. акрил |
| НЕТО ТЕГЛО: | 7.8kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 10.5kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 95 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 95 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 13 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | СТИРОПОР + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML6154 COPERNICUS WHITE 180W LED висяща лампа
Налично
Milagro ML6153 Висяща LED лампа COPERNICUS CHROME 180W
Налично
Milagro ML6155 COPERNICUS BLACK 180W LED висяща лампа
Налично
Milagro ML6149 Висяща LED лампа COPERNICUS CHROME 260W
Налично
Обща информация
| Марка | |
|---|---|
| Серия |
Възможности
| Степен на защита | |
|---|---|
| Димиране |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Vivalux VIV004866 LED полилей LOARA LED 27W бяло CCT-switch 3000-4000-6000K
Налично
V-TAC VT-14988 LED Осветител 50W Висящ 600x600x1200мм Димиращ Бял 3000К
Налично
V-TAC VT-10075 13W LED Висяща Лампа 40CM 4000K Черно Тяло
Налично
Milagro ML8862 Висяща LED лампа Saturno Black 57W
Налично
Zambelis S063-15 Пендел LED 3000K 80lm CRI:90 Ъгъл: 15° 9W
Налично
Zambelis 1616 Пендел LED 3000K Dimmable 60W
Налично

Все още няма отзиви.