Milagro ML6154 COPERNICUS WHITE 180W LED висяща лампа
787.90 € (1541.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 787.90 € (1541.00 лв.) |
780.02 € (1525.59 лв.) |
772.14 € (1510.17 лв.) |
764.26 € (1494.76 лв.) |
756.38 € (1479.35 лв.) |
748.51 € (1463.96 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693761549 |
| ШИРИНА (mm): | Ø600mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 1000-1500 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 45mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 12mm |
| МОЩНОСТ: | 180W LED |
| СВЕТЛИНЕН ПОТОК: | 4000Lm |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | Топла 3000K |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | ПРЕДСТАВЕН ПРОДУКТ |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС НА ИЗТОЧНИКА НА СВЕТЛИНА: | E – PCB78532 |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МАТЕРИАЛ: | алуминий. акрил |
| НЕТО ТЕГЛО: | 5.58kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 7.44kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 70 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 70 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 13 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | СТИРОПОР + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML6150 COPERNICUS WHITE 260W LED висяща лампа
Налично
Milagro ML6155 COPERNICUS BLACK 180W LED висяща лампа
Налично
Milagro ML6149 Висяща LED лампа COPERNICUS CHROME 260W
Налично
Milagro ML6154 COPERNICUS WHITE 180W LED висяща лампа
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-10080 9W LED Висяща Лампа (10*10*100см) Бяло 3000K
Налично
V-TAC VT-3928 7W LED Пендел Акрил Златен Абажур 12×19 Неутрална Светлина
Налично
V-TAC VT-7993 8.5W LED Висяща Лампа Φ100 Бяло Тяло 3000K
Налично
V-TAC VT-8002 8.5W LED Висяща Лампа Φ180 Регулируемо Въже Touch On/Off Бяло Тяло 3000K
Налично
V-TAC VT-10079 9W LED Висяща Лампа (10*10*100см) Бяло 4000K
Налично
Milagro ML404 ПРЪСТЕН ВИСЯЩА ЛАМПА 12W LED
Налично

Все още няма отзиви.