Milagro ML6153 Висяща LED лампа COPERNICUS CHROME 180W
904.99 € (1770.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 904.99 € (1770.01 лв.) |
895.94 € (1752.31 лв.) |
886.89 € (1734.61 лв.) |
877.84 € (1716.91 лв.) |
868.79 € (1699.21 лв.) |
859.74 € (1681.51 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693761532 |
| ШИРИНА (mm): | Ø600mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 1000-1500 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 45mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 12mm |
| МОЩНОСТ: | 180W LED |
| СВЕТЛИНЕН ПОТОК: | 4000Lm |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | Топла 3000K |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | ПРЕДСТАВЕН ПРОДУКТ |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС НА ИЗТОЧНИКА НА СВЕТЛИНА: | E – PCB78532 |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | ХРОМ |
| МАТЕРИАЛ: | алуминий. акрил |
| НЕТО ТЕГЛО: | 5.58kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 7.44kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 70 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 70 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 13 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | СТИРОПОР + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML6150 COPERNICUS WHITE 260W LED висяща лампа
Налично
Milagro ML6155 COPERNICUS BLACK 180W LED висяща лампа
Налично
Milagro ML6149 Висяща LED лампа COPERNICUS CHROME 260W
Налично
Milagro ML6154 COPERNICUS WHITE 180W LED висяща лампа
Налично
Обща информация
| Марка | |
|---|---|
| Серия |
Възможности
| Степен на защита | |
|---|---|
| Димиране |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-8020 18W LED Висяща Декоративна Лампа 700*250 Черно Тяло 3000K
Налично
Milagro ML7947 Висяща LED лампа ROTONDA GOLD 93W
Налично
Maytoni MOD555PL-L26CH5K ЛЕД Пендел Amulet 220V 4000K 26W IP20
Налично
Zambelis S063-24 Пендел LED 3000K 80lm CRI:90 Ъгъл: 24° 9W
Налично
Zambelis 1618 Пендел LED 56W 3000K
Налично
Maytoni P069PL-L16CH3K Пендел Collar
Налично

Все още няма отзиви.