Milagro ML5700 Lugar Black 1xES111 GU10 осветително тяло за вграждане
21.47 € (41.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 21.47 € (41.99 лв.) |
21.26 € (41.58 лв.) |
21.04 € (41.15 лв.) |
20.83 € (40.74 лв.) |
20.61 € (40.31 лв.) |
20.40 € (39.90 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693757009 |
| ШИРИНА (mm): | Ø120mm |
| ВИСОЧИНА (mm): | 180 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 120mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 25mm |
| МОЩНОСТ: | 1xAR111 GU10 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | GU10 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | Алуминий |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.29kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 0.35kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 12 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 12 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 16 |
| БРОЯ В КОМПЛЕКТА: | 1бр. |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 30бр. |
| ТЕГЛО НА ОПАКОВКАТА: | 11.58kg |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 660бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML7912 Комплект шина 3xLugar (AR111-GU10) + водач 1 5 м – черен
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-8587 GU10 Корпус Квадрат Бяло + Розово Злато
Налично
Kanlux 34923 Осветително тяло за стена или таван SONDA II GU10 220V IP20
Налично
Kanlux 34922 Осветително тяло за стена или таван SONDA II GU10 220V IP20
Изчерпан
Maytoni C024CL-L12W3K ЛЕД Луна Спот за повърхностен монтаж Onda 220V 3000K 12W IP20
Налично
Zambelis H65 LED Аплик за стена за вграждане 3000K 240Lm Ключ и USB зарядно 3W
Налично

Все още няма отзиви.