Milagro ML5699 Lugar White 1xES111 GU10 осветително тяло за вграждане
21.47 € (41.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 21.47 € (41.99 лв.) |
21.26 € (41.58 лв.) |
21.04 € (41.15 лв.) |
20.83 € (40.74 лв.) |
20.61 € (40.31 лв.) |
20.40 € (39.90 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693756996 |
| ШИРИНА (mm): | Ø120mm |
| ВИСОЧИНА (mm): | 180 mm |
| МОЩНОСТ: | 1xAR111 GU10 |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| НИШКА: | GU10 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МАТЕРИАЛ: | Алуминий |
| НЕТО ТЕГЛО: | 0.29kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 0.35kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 12 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 12 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 16 |
| БРОЯ В КОМПЛЕКТА: | 1бр. |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 30бр. |
| ТЕГЛО НА ОПАКОВКАТА: | 11.58kg |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 660бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP7551 Плафон DIXIE Blue/White 3xGX53
Налично
Milagro MLP6127 Плафон JOKER BLACK/GOLD 8xGU10
Налично
Milagro MLP4971 РОЗОВА БАЛЕТНА РОКЛЯ аплик 1xE27
Налично
Milagro MLP7609 DIXIE PINK/WHITE аплик 1xGX53
Изчерпан
Milagro MLP7622 PRESTON BLUE/WHITE стенна лампа 1x mini GU10
Налично

Все още няма отзиви.