Milagro ML5492 ANDROMEDA WHITE 100W LED висяща лампа
321.60 € (628.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 321.60 € (628.99 лв.) |
318.38 € (622.70 лв.) |
315.17 € (616.42 лв.) |
311.95 € (610.12 лв.) |
308.74 € (603.84 лв.) |
305.52 € (597.55 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693754923 |
| ШИРИНА (mm): | 500 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 500 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 600-1000 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 50mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 15mm |
| МОЩНОСТ: | 100W LED |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | Неутрална 4000K |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | ПРЕДСТАВЕН ПРОДУКТ |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС НА ИЗТОЧНИКА НА СВЕТЛИНА: | E – PCB78502 |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + ПЛАСТМАСА |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.26kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 4.63kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 56 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 56 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 42 |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | СТИРОПОР + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML6160 Lampa wisząca ANDROMEDA BLACK 100W LED
Налично
Milagro ML5492 ANDROMEDA WHITE 100W LED висяща лампа
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3996 30 LED Пендел Димиращ Черен 3000K
Налично
V-TAC VT-10090 LED Осветител 32W Висящ (43*100) 3000К Бяло Тяло С Дърво
Налично
Milagro ML081 ВИСЯЩА ЛАМПА NERO 32W LED
Налично
Milagro ML6161 Висяща LED лампа CARBON 12W
Налично
Zambelis 1932 Пендел LED 3000K Димиращ 80W 220V
Налично

Все още няма отзиви.