Milagro ML065 ВИСЯЩА ЛАМПА РИНГ 60W LED + ДИСТАНЦИОННО
321.60 € (628.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 321.60 € (628.99 лв.) |
318.38 € (622.70 лв.) |
315.17 € (616.42 лв.) |
311.95 € (610.12 лв.) |
308.74 € (603.84 лв.) |
305.52 € (597.55 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693700654 |
| ШИРИНА (mm): | 600 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 600 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 70 mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 600 mm |
| МОЩНОСТ: | 60W LED |
| СВЕТЛИНЕН ПОТОК: | 4200lm |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | Неутрална 4000K |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | ПРЕДСТАВЕН ПРОДУКТ |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС НА ИЗТОЧНИКА НА СВЕТЛИНА: | E – PCB78191 + PCB78190 |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 2 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + AKRYL |
| НЕТО ТЕГЛО: | 4.5kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 5.78kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 68.5 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 68.5 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 17 |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 1бр. |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 10бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Фолио/Stryropian |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Maytoni MOD013PL-06B Пендел Ring
Налично
Maytoni MOD013PL-04B Пендел Ring
Налично
Maytoni MOD013PL-06W Пендел Ring
Налично
Vivalux VIV003851 Луна за вграждане RING SL514 никел мат
Налично
Възможности
| Степен на защита | |
|---|---|
| Димиране | |
| Допълнителни опции |
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3929 7W LED Пендел Акрил Бял Абажур 12×19 Неутрална Светлина
Изчерпан
V-TAC VT-10079 9W LED Висяща Лампа (10*10*100см) Бяло 4000K
Налично
Vito 2026350 LED PENDANT LIGHTING FIXTURE TRIO-1 φ200+400+600 56W 3xCCT-DIP SWITCH BLACK
Налично
Zambelis 1948 Пендел LED 3000K 100lm Димиращ 85W 220V
Налично
Zambelis 2035 Лед Пендел 3000K 2240Lm 28W
Налично
Zambelis 20260 Лед Пендел димируем 3000K 3360Lm 42W
Налично

Все още няма отзиви.