Milagro ML3802 Висяща лампа LUNA 1xE14 LED
71.58 € (140.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 71.58 € (140.00 лв.) |
70.86 € (138.59 лв.) |
70.15 € (137.20 лв.) |
69.43 € (135.79 лв.) |
68.72 € (134.40 лв.) |
68.00 € (133.00 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693738022 |
| ШИРИНА (mm): | 210 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 210 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-1000 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 135mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 230mm |
| МОЩНОСТ: | 1xE14 40W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E14 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 1 |
| ЦВЯТ: | ХРОМ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + SZKŁO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.14kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.64kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 28 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 30 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 27 |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 1бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | СТИРОПОР + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Vivalux VIV004710 Луна за вграждане LUNA SL516 G5.3 черен
Налично
Milagro ML3802 Висяща лампа LUNA 1xE14 LED
Налично
Vivalux VIV004709 Луна за вграждане LUNA SL516 G5.3 бял
Налично
Milagro ML3801 Висяща LED лампа LUNA 3xE14
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Изчерпан
Milagro MLP7225 Висяща лампа ERIK Черно/Дърво 2xE27
Налично
Zambelis 1618 Пендел LED 56W 3000K
Налично
Vito 4101870 Пендел за таван METAL-M 1xE27 MATTE BLACK 300MM IP20 60W 220V
Налично
Vivalux VIV000665 Полилей FRUITS 12/3606 Ø400 мм
Налично

Все още няма отзиви.