Milagro ML3801 Висяща LED лампа LUNA 3xE14
194.29 € (380.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 194.29 € (380.00 лв.) |
192.35 € (376.20 лв.) |
190.40 € (372.39 лв.) |
188.46 € (368.60 лв.) |
186.52 € (364.80 лв.) |
184.58 € (361.01 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693738015 |
| ШИРИНА (mm): | 400 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 400 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 230mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 400mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE14 40W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E14 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 3 |
| ЦВЯТ: | ХРОМ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + SZKŁO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 5.12kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 6.55kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 50 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 51 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 43.5 |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 1бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | СТИРОПОР + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML3803 LUNA 1xE14 LED стенна лампа
Налично
Vivalux VIV004709 Луна за вграждане LUNA SL516 G5.3 бял
Налично
Vivalux VIV004710 Луна за вграждане LUNA SL516 G5.3 черен
Налично
Milagro ML3801 Висяща LED лампа LUNA 3xE14
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3725 Висящ Пендел Зелен Кабел
Налично
Milagro ML8425 GALAXIA GOLD 85W LED висяща лампа
Налично
Milagro MLP7591 ZIGGY PINK Висяща лампа златисто/розово 3xE27
Налично
Milagro MLP7353 Висяща лампа ULTIMO WHITE 3xE27
Налично
Maytoni MOD099PL-06G Модерен Пендел Marmo 6xE14 220V IP20
Налично
Maytoni P012-PL-01-N Пендел Iceberg
Налично

Все още няма отзиви.