Milagro ML3789 ВИСЕЩА ЛАМПА STARLIGHT 1xE14
83.34 € (163.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 83.34 € (163.00 лв.) |
82.51 € (161.38 лв.) |
81.67 € (159.73 лв.) |
80.84 € (158.11 лв.) |
80.01 € (156.49 лв.) |
79.17 € (154.84 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693737896 |
| ШИРИНА (mm): | 210 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 210 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 135mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 210mm |
| МОЩНОСТ: | 1xE14 40W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E14 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 1 |
| ЦВЯТ: | ХРОМ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + SZKŁO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 1.14kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 1.64kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 28 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 30 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 27 |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 1бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | СТИРОПОР + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML241 ВИСЕЩА ЛАМПА STARLIGHT 3xE14
Налично
Milagro ML3787 ВИСЕЩА ЛАМПА STARLIGHT 3xE14
Налично
Milagro ML3789 ВИСЕЩА ЛАМПА STARLIGHT 1xE14
Налично
Milagro ML3786 СТЕНА STARLIGHT 1xE14
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Vito 2026310 LED PENDANT ROUND LIGHTING FIXTURE FINESSE D-60 φ600*H70 60W DIMMABLE+MOBILE BLACK
Налично
Milagro MLP6452 ALMERIA GREEN/GOLD висяща лампа 1xE27
Налично
Milagro ML6136 LISA BLACK висяща лампа 3xE27
Налично
Vivalux VIV000639 Полилей DESIGN BLUE 13/1106 Ø500 мм E27 IP20 220V
Налично
Zambelis 2055 Пендел LED 3000K 4000Lm Димиращ 50W
Налично
Vito 4101380 Пендел за таван PERA-SMALL PINK 1XE27 IP20 60W 220V
Налично

Все още няма отзиви.