Milagro ML3788 ВИСЕЩА ЛАМПА STARLIGHT 3xE14
201.45 € (394.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 201.45 € (394.00 лв.) |
199.44 € (390.07 лв.) |
197.42 € (386.12 лв.) |
195.41 € (382.19 лв.) |
193.39 € (378.24 лв.) |
191.38 € (374.31 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693737889 |
| ШИРИНА (mm): | 400 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 400 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500-900 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 140mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 210mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE14 40W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| СМЕНЯЕМ ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Да |
| ДИМИРУЕМА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E14 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| БРОЙ: | 3 |
| ЦВЯТ: | ХРОМ |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + SZKŁO |
| НЕТО ТЕГЛО: | 3.61kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 4.96kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 55 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 53 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 28 |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 1бр. |
| БРОЙ ЧАСТИ В ПАЛЕТ: | 12бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | Велпапе |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | Styropian/Фолио |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML241 ВИСЕЩА ЛАМПА STARLIGHT 3xE14
Налично
Milagro ML3789 ВИСЕЩА ЛАМПА STARLIGHT 1xE14
Налично
Milagro ML3787 ВИСЕЩА ЛАМПА STARLIGHT 3xE14
Налично
Milagro ML3786 СТЕНА STARLIGHT 1xE14
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-14997 LED Осветител 48W Висящ 800×1200мм Димиращ Бял 4000К
Налично
Milagro MLP4209 Висяща лампа JEWEL BLACK 3xE27
Налично
Milagro MLP7898 Висяща лампа LINCOLN BLACK/GOLD 1xE27 45см
Налично
Milagro ML7941 Висяща LED лампа ROTONDA GOLD 27W
Налично
Milagro MLP6801 LOLA MiniMini 1xE27 висяща лампа октопод
Налично

Все още няма отзиви.