Milagro ML162 Висяща лампа TRIANGOLO 3xE27
101.75 € (199.01 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 101.75 € (199.01 лв.) |
100.73 € (197.01 лв.) |
99.72 € (195.04 лв.) |
98.70 € (193.04 лв.) |
97.68 € (191.05 лв.) |
96.66 € (189.05 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Баркод | 5902693731627 |
| ШИРИНА (mm): | 800 mm |
| ДЪЛБОЧИНА (mm): | 260 mm |
| РЕГУЛИРУЕМА ВИСОЧИНА (mm): | 500 – 1200 mm |
| ВИСОЧИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 265mm |
| ШИРИНА НА ЛАМПАТА (mm): | 260mm |
| МОЩНОСТ: | 3xE27 60W |
| ВКЛЮЧЕН ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА: | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ (v): | ~230V/ 50Hz |
| СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕНИЕ: | Не |
| НИШКА: | E27 |
| СТЕПЕН НА ЗАЩИТА | IP20 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ + TKANINA |
| НЕТО ТЕГЛО: | 2.57kg |
| БРУТНО ТЕГЛО: | 3.68kg |
| ШИРИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 78 |
| ДЪЛБОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (cm): | 28 |
| ВИСОЧИНА НА ОПАКОВКАТА (см): | 29 |
| КОЛИЧЕСТВО В ОПАКОВКА: | 1бр. |
| КАТЕГОРИЯ НА ОПАКОВКАТА: | КАРТОН |
| КАТЕГОРИЯ В ОПАКОВКАТА: | КАРТОН + ФОЛИО |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ: | Eko-Light |
| МАРКА: | Milagro |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro ML162 Висяща лампа TRIANGOLO 3xE27
Налично
Milagro ML4384 Висяща лампа TRIANGOLO 1xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Milagro MLP9951 AMORE WHITE висяща лампа 3xE27
Налично
Milagro MLP6609 Висяща лампа SANTIAGO SMOKED 3xE27
Налично
Milagro MLP6287 Висяща лампа VIDAR BLACK/CHROME 1xGU10
Налично
VITO 7300210 Пендел с Фасунга E27 Черно
Налично
Maytoni P032PL-01BS Пендел Festa
Налично
Maytoni P052PL-01BL Пендел Globo
Налично

Все още няма отзиви.