Vivalux VIV004409 LED полилей DREAM LED 56W 4000K
DREAM LED е полилей с нестандартна форма в бял цвят подходящ за осветление на жилищни помещения търговски обекти хотели и ресторанти DREAM LED със сигурност ще добави нотка изтънченост на изискания интериор
84.36 € (164.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 84.36 € (164.99 лв.) |
83.52 € (163.35 лв.) |
82.67 € (161.69 лв.) |
81.83 € (160.05 лв.) |
80.99 € (158.40 лв.) |
80.14 € (156.74 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | DREAM LED |
| Мощност(W) | 56W |
| Светлинен поток (lm) | 3728lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø600x1500mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Vivalux VIV004409 LED полилей DREAM LED 56W 4000K
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-3981 32W LED Дълъг Пендел Бял 3000K
Налично
V-TAC VT-6962 LED Осветител 90W Висящ Димиращ 4000K Бял
Изчерпан
V-TAC VT-8022 16W LED Висяща Декоративна Лампа 860*300 Черно Тяло 3000K
Налично
Milagro ML8836 ВИСЯЩА ЛАМПА CRAFT GOLD 46W LED
Налично
Zambelis 2072 Лед Пендел димируем 3000K 5440Lm 68W
Налично
Maytoni MOD062PL-L45CH3K Пендел Weave
Налично

Все още няма отзиви.