Vivalux VIV004408 LED полилей CITY LED 58W 4000K
Полилеят CITY LED е елегантно и достъпно решение за осветление на помещения с по-високи тавани Той отдава достатъчно светлина за да се използва за осветяване както на кухни и всекидневни така и на фоайета и хотелски стаи
84.87 € (165.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 84.87 € (165.99 лв.) |
84.02 € (164.33 лв.) |
83.17 € (162.67 лв.) |
82.32 € (161.00 лв.) |
81.48 € (159.36 лв.) |
80.63 € (157.70 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | CITY LED |
| Мощност(W) | 58W |
| Светлинен поток (lm) | 3836lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø600x1500mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Vivalux VIV004408 LED полилей CITY LED 58W 4000K
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
Vivalux VIV004869 LED полилей OMICRON LED 38W злато CCT-switch 3000-4000-6000K
Налично
V-TAC VT-3981 32W LED Дълъг Пендел Бял 3000K
Налично
V-TAC VT-3931 7W LED Пендел Акрил Бял Абажур 25×19 Неутрална Светлина
Налично
Milagro ML6771 ВИСЯЩА LED ЛАМПА CAPPIO BLACK 36W
Налично
Zambelis 1948 Пендел LED 3000K 100lm Димиращ 85W 220V
Налично
Maytoni MOD073CL-L13B3K Осветление за таван Solen
Налично

Все още няма отзиви.