Vivalux VIV004408 LED полилей CITY LED 58W 4000K
Полилеят CITY LED е елегантно и достъпно решение за осветление на помещения с по-високи тавани Той отдава достатъчно светлина за да се използва за осветяване както на кухни и всекидневни така и на фоайета и хотелски стаи
84.87 € (165.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 84.87 € (165.99 лв.) |
84.02 € (164.33 лв.) |
83.17 € (162.67 лв.) |
82.32 € (161.00 лв.) |
81.48 € (159.36 лв.) |
80.63 € (157.70 лв.) |
С вградено LED Осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | CITY LED |
| Мощност(W) | 58W |
| Светлинен поток (lm) | 3836lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø600x1500mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Vivalux VIV004408 LED полилей CITY LED 58W 4000K
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-15344 LED Осветител 45W Висящ 120*50*60CM Черно Тяло 3000K
Налично
V-TAC VT-10050 LED Осветител 30W Висящ (120*100CM) 3000K Бяло Тяло
Налично
V-TAC VT-10075 13W LED Висяща Лампа 40CM 4000K Черно Тяло
Налично
V-TAC VT-10082 9W LED Висяща Лампа (19.5*17.5*100CM) Черно 3000K
Налично
Milagro ML503 ORION WHITE 99W LED ВИСЯЩА ЛАМПА
Налично
Zambelis 18139-W Пендел LED 3000K 7W
Налично

Все още няма отзиви.