Vivalux VIV005255 LED полилей ALEXA-P LED 55W бяло CCT 3000-6000K
LED плафоните и полилеите с дистанционно управление ALEXA са практично решение за дома тъй като позволяват пълен контрол над осветлението без ставане от дивана Телата съчетават енергийна ефективност с модерни функции като регулиране на яркостта и промяна на цвета на светлината Елегантният и семпъл дизайн отразява нуждите на съвременния интериор и ги прави чудесно допълнение към всяко помещениеСерията ALEXA-C LED включва плафониери в две мощности – 60W и 80W и в два цвята – черен и бялСерията ALEXA-P LED включва полилеи в една мощност – 55W както и в две цветови опции – черно и бялоКръглата форма и дизайн на ALEXA LED я правят изключително модерно и практично решение за офисни и жилищни сгради
87.00 € (170.16 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 87.00 € (170.16 лв.) |
86.13 € (168.46 лв.) |
85.26 € (166.75 лв.) |
84.39 € (165.05 лв.) |
83.52 € (163.35 лв.) |
82.65 € (161.65 лв.) |
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | ALEXA-P LED |
| Мощност(W) | 55W |
| Светлинен поток (lm) | 3530lm |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø500х1200mm |
| Живот на осветителя (h) | 15000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируем |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Избираема цветна температура | 3000K-4000K-6000K |
| EAN | 3800234855851 |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Избрани продукти от серията ALEXA-P LED
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.

Все още няма отзиви.