Vivalux VIV005249 Мултифункционална LED плафониера с дистанционно ANDROMEDA LED 72W CCT 3000-6000K
LED плафоните с дистанционно управление ANDROMEDA са модерни осветителни тела за таван които използват светодиодна (LED) технология и предлагат възможност за безжично управление на светлината чрез включено в комплекта дистанционно устройство Тези плафони са енергоефективни предлагат лесен монтаж и високо ниво на удобство като често се използват като основно осветление в дневни спални или офисиСерията ANDROMEDA LED се предлага в една мощност 72W и в два цвята – черен и бялИновативната форма на моделите от тази серия са стилно и функционално решение за съвременния потребител съчетаващи висока ефективност и елегантен дизайн
82.00 € (160.38 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 82.00 € (160.38 лв.) |
81.18 € (158.77 лв.) |
80.36 € (157.17 лв.) |
79.54 € (155.57 лв.) |
78.72 € (153.96 лв.) |
77.90 € (152.36 лв.) |
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | ANDROMEDA LED |
| Мощност(W) | 72W |
| Светлинен поток (lm) | 3913lm |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | овална форма |
| Размери (mm) | 510х500mm |
| Живот на осветителя (h) | 15000h |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируем |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Избираема цветна температура | 3000K-4000K-6000K |
| EAN | 3800234855790 |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Избрани продукти от серията ANDROMEDA LED
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.

Все още няма отзиви.