Vivalux VIV005247 Комплект RGBIC + CCT CHASING LIGHTS лента SPEED LED със захранване и контролер
Комплект RGBIC+CCTIC лента захранване вградeн контролер и дистанционно управлениеSPEED LED RGB+CCT CHASING LIGHTS комбинират ярки преливащи цветове (RGB) със смяна на цветната температура бяла светлина (CCT) използвайки независими контролни чипове (IC) за всеки сегмент Това позволява сложни динамични цветови конфигурации и висококачествено регулируемо бяло осветление (от топло до студено) на една адресируема лентаОсновни характеристики и възможности:- Смесва RGB цветовете със специални CCT бели диоди (топло бяло + студено бяло) което позволява създаване на приятно амбиентно осветление така и функционално висококачествено бяло осветление- Независимите контролни чипове позволяват на различни части от лентата да показват едновременно различни цветове и ефекти като например преливане или плавно движение- Поддържа ярки анимирани ефекти различни цветни температури на бяло
28.50 € (55.74 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 28.50 € (55.74 лв.) |
28.22 € (55.19 лв.) |
27.93 € (54.63 лв.) |
27.65 € (54.08 лв.) |
27.36 € (53.51 лв.) |
27.08 € (52.96 лв.) |
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | SPEED LED |
| Мощност(W) | 24W |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 10x5000mm |
| Живот на осветителя (h) | 15000h |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируема с дистанционно |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Цвят на светлината | RGB+CCT |
| EAN | 3800234855776 |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Избрани продукти от серията SPEED LED
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.

Все още няма отзиви.