Vivalux VIV005245 LED дигитална бягаща лента BRIX LED 360 COB 24VDC 4000K 5м
BRIX LED360 COB Digital 4000K е логичното решение за всеки потребител търсещ зашеметяващ светлинен ефект и усещане за гъвкавост и разнообразие Със своите 360 диода на метър тази лента постига невероятен ефект на движеща се непрекъсната светлинаТя излъчва светлина в неутрално бял цвят 4000К който се вписва елегантно във всяка обстановка и създава уютна атмосфераCOB се предлага в ролка с дължина от 5 метра Това е нисковолтов продукт (24V) оборудван с двойна залепваща лента на гърба за удобен монтаж Светенето е безточково (не се виждат LED диоди) напълно типично за COB лентите Това позволява създаването на динамични светлинни ефекти и шаркиBRIX LED360 COB Digital 4000K е съвместима с RF12 KEY mini monochrome flow контролер чрез който можете да разкриете пълния потенциал и да се насладите на най-впечатляващите светлинни ефекти които предлага този тип лента
28.50 € (55.74 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 28.50 € (55.74 лв.) |
28.22 € (55.19 лв.) |
27.93 € (54.63 лв.) |
27.65 € (54.08 лв.) |
27.36 € (53.51 лв.) |
27.08 € (52.96 лв.) |
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | BRIX LED |
| Мощност(W) | 60W |
| Светлинен поток (lm) | 4250lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 24V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 10x5000mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируем |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Брой диоди на метър | COB 360LEDs/m |
| Мощност/m | 12W/m |
| Светлинен поток/m | 850lm/m |
| EAN | 3800234855752 |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Избрани продукти от серията BRIX LED
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.

Все още няма отзиви.