Vivalux VIV005243 LED лента DOBI LED 192 SCOB 24VDC 4000K 5 м
DOBI LED192 SCOB e динамично хибридно светлинно решениеSCOB LED лентата е усъвършенствана технология LED ленти която съчетава силните страни на COB (Chip on Board) и традиционните SMD (Surface Mounted Device) светодиоди SCOB LED лентите са известни с високата си светлинна ефективност равномерно осветление и гъвкаво сегментирано управление което ги прави изключителни както по отношение на осветителните характеристики така и на енергийната ефективностМоделът се предлага в три цветни температури – 3000К (топлобяла светлина); 4000К (неутрално бяла светлина) и 6400К (дневна светлина) Със светлинна ефективност от 120LM/W DOBI LED192 SCOB лентите предлагат ярка светлина като същевременно консумират по-малко енергия което ги прави изключително енергийно ефективни
12.50 € (24.45 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 12.50 € (24.45 лв.) |
12.38 € (24.21 лв.) |
12.25 € (23.96 лв.) |
12.13 € (23.72 лв.) |
12.00 € (23.47 лв.) |
11.88 € (23.24 лв.) |
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | DOBI LED |
| Мощност(W) | 50W |
| Светлинен поток (lm) | 6000lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 24V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 8x5000mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируем |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Брой диоди на метър | SCOB 192LEDs/m |
| Мощност/m | 10W/m |
| Светлинен поток/m | 1200 lm/m |
| EAN | 3800234855738 |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Избрани продукти от серията DOBI LED
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.

Все още няма отзиви.