Vivalux VIV005237 LED филамент лампа FLICK LED STF64 8W 1055lm E27 3000K
LED филамент лампа 230V топлобяла светлина
Вземете 5% отстъпка с вашия купон!
Регистрирайте се или влезте, за да използвате предложението.
3.00 € (5.87 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 3.00 € (5.87 лв.) |
2.97 € (5.81 лв.) |
2.94 € (5.75 лв.) |
2.91 € (5.69 лв.) |
2.88 € (5.63 лв.) |
2.85 € (5.57 лв.) |
13
Човека разглеждат този продукт в момента!
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
Детайли
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | FLICK LED |
| Мощност(W) | 8W |
| Светлинен поток (lm) | 1055lm |
| Цветна температура (K) | 3000K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 360° |
| Форма | стандартна |
| Размери (mm) | Ø64x143mm |
| Живот на осветителя (h) | 15000h |
| Цвят на корпуса | прозрачно |
| Еквивалент | ~75W ЛНЖ |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800234855677 |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Избрани продукти от серията FLICK LED
Спецификации
Отзиви от клиенти
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.

Все още няма отзиви.