Vivalux VIV004884 Полилей SSP740-1H AMIRA опушено стъкло 1хЕ27
Трите полилея и настолната лампа в серията AMIRA са изработени от метал и имат стъклени разсейватели с опушен ефект Металните части са декорирани с дървесна шарка Всички тела AMIRA са с фасунги за цокъл Е27 и в тях могат да се използват голяма част от филамент лампите с марка VIVALUX
25.05 € (48.99 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 25.05 € (48.99 лв.) |
24.80 € (48.50 лв.) |
24.55 € (48.02 лв.) |
24.30 € (47.53 лв.) |
24.05 € (47.04 лв.) |
23.80 € (46.55 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | AMIRA |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø100x1500mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x75W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Vivalux VIV004883 Нощна лампа TBL739 AMIRA опушено стъкло 1хЕ27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-8018 32W LED Висяща Декоративна Лампа 600*400*200 Бяло Тяло 3000K
Налично
V-TAC VT-10060 19W LED Висящ Осветител Със Спот Черен 3000K
Налично
Milagro ML6150 COPERNICUS WHITE 260W LED висяща лампа
Налично
Maytoni MOD877PL-L110W ЛЕД Пендел Nola 220V 3000K 110W IP20
Налично
Maytoni MOD016PL-L75W ЛЕД Пендел Line 220V 3000K 79W IP20
Налично
Maytoni MOD548PL-25G Пендел Dallas
Налично

Все още няма отзиви.