Vivalux VIV004868 LED полилей MAREA LED 60W хром CCT-switch 3000-4000-6000K
Новите декоративни LED осветителни тела с марка VIVALUX са елегантна комбинация от метал със силиконов дифузер и с възможност за избор на цветна температура 3000K/4000K/6000K Полилеите от серията MAREA LED са с проволки за регулиране на височината на окачване
99.70 € (195.00 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 99.70 € (195.00 лв.) |
98.70 € (193.04 лв.) |
97.71 € (191.10 лв.) |
96.71 € (189.15 лв.) |
95.71 € (187.19 лв.) |
94.72 € (185.26 лв.) |
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | MAREA LED |
| Мощност(W) | 60W |
| Светлинен поток (lm) | 3411lm |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø600*1200mm |
| Цвят на корпуса | хром |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Избираема цветна температура | 3000K-4000K-6000K |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Vivalux VIV004867 LED полилей MAREA LED 60W черно CCT-switch 3000-4000-6000K
Налично
Vivalux VIV004868 LED полилей MAREA LED 60W хром CCT-switch 3000-4000-6000K
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-10076 13W LED Висяща Лампа 40CM 3000K Черно Тяло
Изчерпан
Milagro ML400 BEAM 18W LED ВИСЯЩА ЛАМПА
Налично
Milagro ML7941 Висяща LED лампа ROTONDA GOLD 27W
Налично
Milagro ML407 ВИСЯЩА ЛАМПА РИНГ 36W LED
Налично
Milagro ML6772 ВИСЯЩА ЛАМПА CAPPIO GOLD 36W LED
Налично
Maytoni P010PL-L30B ЛЕД Пендел Step 220V 3000K 30W IP20
Налично

Все още няма отзиви.