Vivalux VIV004044 Луна за външен монтаж TOLEDO DL700 черен
Кръгла луна за външен монтаж Ø95 x 125 230V GU10 черна Възможността за насочване на светлинния сноп в желаната посока прави луните TOLEDO подходящи както за основно така и за акцентиращо осветление
11.61 € (22.71 лв.)
Отстъпки при покупка на количество
| Брой | 1 - 2 | 3 - 9 | 10 - 19 | 20 - 49 | 50 - 99 | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Цена | 11.61 € (22.71 лв.) |
11.49 € (22.47 лв.) |
11.38 € (22.26 лв.) |
11.26 € (22.02 лв.) |
11.15 € (21.81 лв.) |
11.03 € (21.57 лв.) |
Без включено осветление
-
Гарантирано качество
Продукт с гаранция за качество и удовлетвореност
Проверено
-
Екологичен избор
Произведен с устойчиви материали и методи
За по-добро бъдеще
-
Иновативен дизайн
Разработен с най-съвременни технологии
Удобство и функционалност
Опции за плащане:
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серия | TOLEDO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø95x125mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
Не забравяйте че работите с високи напрежения които са опасни за човешкия живот.
- Преди употреба винаги четете инструкциите. Ако е необходимо прочетете втори трети път. Все ще има нещо което не знаете или сте пропуснали да прочетете. Ако в опаковката липсва инструкция моля веднага се свържете с нас.
- Винаги се съобразявайте с нормите и изискванията на осветителните тела както за ваша така и за безопасността на околните.
- Ако не знаете как да се справите с високите напрежения или нямате доветие в себе си без колебание потърсете лицензиран електротехник който да свърши тази работа вмето вас.
Milagro MLP4245 Висяща лампа TOLEDO 3xE27
Налично
Vivalux VIV004043 Луна за външен монтаж TOLEDO DL700 бял
Налично
Milagro MLP4243 TOLEDO 1XE27 аплик
Налично
Milagro MLP4246 Висяща лампа TOLEDO 3xE27
Налично
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.
V-TAC VT-4890 6W+2W LED Панел Външен монтаж Кръгъл Модул Топло Бяла Светлина
Изчерпан
V-TAC VT-10498 18W LED Backlit Панел Външен Квадрат 3000К
Налично
Milagro ML479 ПЛАФОН BLOCCO ЧЕРЕН 2x7W GU10 LED
Налично
Vivalux VIV004707 Луна за външен монтаж NIKOS DL724 GU10 черен
Налично
Kanlux 25477 Точково таванно осветително тяло GORD XS GU10 220V IP20
Налично

Все още няма отзиви.